BiGG SEA, Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerine 2016 Dönemi Programını Anlatıyor! (28 Nisan 2016)

Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ve BiGG SEA tarafından düzenlenen "BiGG Destekleri ve BiGG SEA Eğitim ve Program Başvuruları" hakkında bilgilendirme etkinliğine davetlisiniz!

Ne zaman?

28 Nisan 2016, Perşembe

Saat kaçta?

14.00 - 15.30

Nerede?

Vedat Yerlici Konferans Merkezi / Mühendislik Fakültesi Binası, 2 Nolu Salon

Nasıl kayıt olacağım?

Aşağıdaki linke tıklayarak kaydınızı hemen yapabilirsiniz.

https://www.eventbrite.com/e/bigg-destekleri-ve-bigg-sea-egitim-ve-program-basvurular-tickets-24671851171

Seminere kayıt yapılması organizasyonel gereklilikler nedeniyle zorunludur. Eventbrite üzerinden kayıt olmayı unutmayın!

Katılım ilgili sorularınız ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekonoloji Transfer Ofisi

BiGG - SEA Nedir?

BiGG – SEA, TÜBİTAK BiGG Programına başvurmak isteyen girişimcilerin başvurularını kabul eden ve girişimcilere ücretsiz ön kuluçka hizmetleri veren resmi uygulayıcılardan birisidir.

2015 yılında 500'den fazla iş fikri başvurusu alan BiGG - SEA bu başvurular arasından belirlediği girişimcilere birebir mentorluk, iş modeli geliştirme, iş modelinden iş planına geçiş ve yatırımcı sunumu hazırlama desteği sunmuştur. Türkiye'deki uygulayıcılar arasında TÜBİTAK'a en fazla girişimci yönlendiren ikinci uygulayıcı olan BiGG - SEA 2015 yılında 66 girişimcisini panel değerlendirmesine taşımıştır.

%41 destek oranına sahip ve 2015 yılında TÜBİTAK desteğiyle yol arkadaşlığı yaptığı 27 girişimcisinin 4 milyondan fazla tohum sermayeye ulaşmasını sağlayan BiGG SEA; yeni dönemde yenilikçi, özgün ve Ar-Ge içerikli iş fikri sahiplerinin başvurularını bekliyor.